Červenec 2013

Zase zpátky :)

31. července 2013 v 10:55 | Terybery |  NOVINKY
Ahoj, tak už jsem tedy zpátky z dovolené. Tedy, vrátili jsme se už v sobotu,ale nějak moc jsem neměla čas a náladu psát. :/
Ale teď jsem se k tomu konečně dostala, tak že jdu na to. :)

Na dovolené jsem si to vážně užila, byly tam perfektní místapro focení a také hodně modelů na focení. :) A hlavně wifi :DD
Tak že tady máte pár ( dle mého ) nejpovedenějších fotek z dovči. Krytiku beru :)

Ano vím- přepal, ale i tak semi ta fotkabůh ví proč líbí :)
A to by bylo z modelů asi tak vše, jinak zbytek fotek najdete TADY.
+ Tady máte ještě odkaz na blog nové rančerky Klisny Dády : http://klisnadada.blog.cz/

A to je teda zatím vše :DD

Appalucha

25. července 2013 v 12:13 | Terybery |  NOVINKY
Tak se vám zas po delší době ozívám. Sice jsem psala, že ´vám písnu od bábi, ale tam na to nebyl moc čas.
Teď momentálně jsme s partou na Appaluše ( dovolená ve stylu s tebou mě baví svět ) kousek od Blaníku, tak jsem si na vás našla chvilku čas, protože jsme jeli na kola a Angee utekla za náma, tak že jsem se s ní musela vrátit a už jsem tady zůstala.
Jinak je to tady super, je tady spousta jezírek, potůčků a dokonce i kraťoulinká travička, tak že opravdu ideální místo na focení modelů. :)

A mám ještě jednu novinku, nejspíš k nám přibude nová rančerka, protože jsem se tady o tom bavila s kamarádkou, která zbírá SCH a ta si nejspíš taky udělá blog, tak že super. :)

Za chvíli nejspíš nahraju fotky na rajče, tak že vám tady potom hodím odkaz. :)

Terybery

spousta novinek!

16. července 2013 v 10:56 | Terybery |  NOVINKY
Ahoj, tak jak pak se máte ?
Já momentálně suprově, jsem u babičky a ta právě odjela do Bruntálu, tak že mám chvilku pokoj od toho jejího věčného rýpání do mě. :) Tak že se pustím do toho, co jsem vám původně chtěla oznámit a to to, že už nejspíš příští měsíc budu mít svou první zrcadlovku. Sice né tu, kterou jsem chtěla původně, ale její starší model, který si myslím, že mi do začátku skvěle postačí. :)

Canon EOS 1100D + 18-55 DC III + Poukaz na slevu 200 Kč na fotopráce + Výhodné splátky
A ano, je to Canon EOS 1100D. U nás ve Fotolabu je na něj teď totiž docela velká sleva, tak taťka přistoupil na to, že by mi ho koupil příští měsíc. :D

A další novinkou je, že jsem si jenom tak brouzdala po MPV a našla tuhle dokonalou sport klisnu.
Breyer TR Bay Pinto Sporthorse

Tak že si začínám opět šetřit. Budu si ji objednávat s MPV, tak kdyby si chtěl někdo obědnat se mnou, tak není problém. Alespoň bychom ušetřili na poštovném. :)

Ješt vám tady přidávám naše úplně nové nedělní videjko s Angee z našeho závěrečného agility běhu z nudy, kde jsme měli nejrychlejší čas a to 13 sec. :)
Bohužel se pak zaplnila paměť foťáku, tak že to není natočené celé. :/

Na konec bych pro vás mla ještě takové jedno oznámení. A to to, že příští týden jedeme s taťkou na Appaluchu ( dovolená s partou ve stylu s tebou m baví svět ). Loňský ročník jsme vynechali, tak že nevím jak to je s ostatníma holkama teď, ale když jsem tam byla přeed loni, tak všechny sbíraly SCH, tak že se mi je možná podaří vlákat do světa rančerek. :)

+ Teda ještě jedna věc- rozhodla jsem se etchovat Padrého. zatím se i to celkem daří a mám udělaný takový základ, tak snad se mi to podaří nezvorat. :DD

Koně, které chci- Ethereal Fire

14. července 2013 v 16:00 | Terybery


Proč ho chci:
- Je na mém oblíbeném moldu :33
- Je to ryzák ( jednoz mých nejoblíbenějších zbarvení )
- A je to Appa, čili Americké plemeno, ve kterých se já prostě vyžívám :DD

Hodnocení:
Tohoto koníka si myslím, že všichni znáte. Je z kolekce živlů a pedstavuje oheň.
Ztvárnění ohně je dle mého na tomto modelu vážně skvělé a koník působí vážně dokonale a přitom realisticky. Strašně se mi líbí jeho pruhovaní kopítka, stínování ocasu a takové ty obtařené flíčky. :)
Tak že jak jinak než pro mě 10/10 :D

Yes, I´m back in black !!

14. července 2013 v 7:12 | Terybery |  NOVINKY
Ahoj, tak už jsem konečně z tábora doma. Byly to opravdu skvěle strávené dva týdny, příští rok prostě musím jet znova. :)
Strašně ráda bych vám ady vypsala, co jsem tam všechno zažila, ale je toho za ty dva dny vážně moc, tak vám spíš dám odkaz na stránky tábora, kde všechno najdete v jednotlivých dnech: http://taborsnezne.cz/ A jenom bych chtěla podotknout, že článek za 7. den jsem psala já s kámoškama z chatky. :D

Jinak včera jsem byla s Angee na Brněnských Psích dnech. Sice jsem chtěla jet až dneska, protože to tam budou oficialky v Agility,ale jak si mi to tevyšlo, protože rodiče musí jet za bráchou navštívit ho na jeho tábor. Ale i včera jsme si to tam skvěle užili, většinu času jsme trávili sledováním sportu Dog Frisbee, který se mě i taťkovi zalíbil na tolik,že jsme pořídili jeden profesionální disk a nejspíš se tomu s Angee začneme opravdu víc věnovat, protože se jí to strašně líbí. :)
Dále jsem Angee pořídila novou přetahovací osmičku, kterou jsem už docela dlouho sháněla a na vycházky halty ohlávku, protože na procházkách není až tak pozorná jako při tréningu a tahole nám pomohlo už asi po prvních 20 minutách, tak že kdo váháte nad koupí této ahlávky, tak jednoznačně doporučuji. Angee normálně na vycházkách chodí tak metr předemnou a je jí jedno co dělám, ale s ohlávkou jde přmo u nohy. :)

Zítra zese odjíždím pryč, tentokrát i s Angee k babičce, tak že čekejte fotky. :)

Jinak tady máte pár fotek z tábora:


První den- rozdělování do barev, byla jsem oranžová. :)


Ten pocit, když si tak ležíte a on vás někdo vyblejskne a vy o tom ani nevíte. :DD


Orienťák- měla jsem osmí nejrychlejší čas, v to jsem ani nedoufala :D


Kámoška Míša jde na tandem, jednou bych si taky takhle chtěla skočit. :)


Jedna z mála činností, která mě baví a fakt mi jde :)


Na olimpiádě jsme se s kámoškou trochu nudily, tak jsme překecaly hlavního vedoucího tondu, aby nám pujčil svou zrcadlovku. Vážně skvělý zážitek. :)


Naše podávání guláše. :D


Náš tým s hlavním vedoucím Tondou- sice jsme skončili poslední, ale stálo to za to :)


Terybery

Koně, které chci- Secretariat

13. července 2013 v 16:00 | Terybery
Rozhodla jsem se zavést novou rubrikukde si budu dělat seznam koní, která bych chtěla a proč + jejech hodnocení.

Breyer TR Secretariat
Tak nejspíš bych začala Secretariatem.
Proč bych ho chtěla mít ve své sbírce:
- je to model jednoho z mých nejoblíbenějších dostiháků
- jeto ryzák
- je na mém oblíbeném moldu Smarty Jones

Hodnocení:
Secretariatovi prostě nemám co vytknout, Breyerho ztvárnil dle mého vážně dokonale, tak že 10/10

4. Blogování, fejsbůk a ostatní chaty

12. července 2013 v 16:00 | Terybery |  NOVINKY

Challenge about me

Nejdřív bych vám tady asi mohla napsat jak to moje blogování vlastně začalo, co ? :D Tak jseme na to.

V roce 2011 jsem zase na moje narozeniny dostala SCH a tak nějak jsem se o ně začala výc zajímat, až jsem se někde dočetla, že existuje CM. Tak jsem si to dala do Googlu a kliklasi na obrázek CM Fallabelky, hodilo mě to na jaký si neaktivní blog, všechno jsem si tam přečetla. Páni, teď jsem dokonce i na ten ranč narazila: http://schleichrs.blog.cz/en/1102/repaint-schleich

No, každopádně se mi to líbilo a udělalajsem si také tento blog. Prvně jsem nevěděla co a jak, ale o vánočních prázdninách jsem na to kápla a začala psát profilky. :)

Dále měnapadlo, že už bloguji docela dlouhoa všechny vás jakš takš znám, tak že jsem se rozhodla dátvám na sebe kontakt na FB. Jmenuji se tam Tereza Terybery Beránková, tak jestli chcete, tak si mě můžete přidat, ale byla bych rádakdyby jste mi prvně napsali do zpráv svou přezdívku, abych i já věděla kdo jste. :)Ano, tohle jsem já :D Fotka zapůjčena od Stely. :)


Foťák a moje ruce

10. července 2013 v 16:00 | Terybery |  NOVINKY

Challenge about me

Už jako malá jsem pořád něco fotila s naším starým foťákem, hlavně naše zvířata. Potom následovala doba, kdy mamka rozbila foťák a my si pořídili nový, tak jsem se rozhodla, že já si prostě nechám ten starý a budu s ním fotit. Bohužel se mi ho nepovedlo opravit- asi jem použila málo izolepy. :DD Pak mamka rozbila i tenhle ten a my si pořídili ten, který mám teďka já.
Prvně jsem se ovšem zase pokoušela opravit ten starý, tentokrát se mi to povedlo, akorát to byl foťák na tužkové baterky, které jsem já v jednom kuse strácela, tak že jsem moc fotit nemohla.

Víc jsem se tomu začala věnovat až před dvěmi lety kdy jsem přemluvila rodiče, aby mi dali na starost náš současný foťák. Potom se rozvedli a já jsem si ho mohla nechat. Tak že takhle jsem tedy přišla ke svému foťáčku. :)

Jinak mě strašně baví fotit snad všechno kolem mě a zlepšovat se. Myslím si, že za ten rok a půl co mám svůj vlastní foťák jsem se ve focení vážně zlepšila. Ostatně, tady máte orovnání:

A ještě bych chtěla podotknout, že ještě tento rok bych si chtěla pořídit zrcadlovku ( nejspíš Canon EOS 600D ). :)