Říjen 2013

Po dlouhé době

20. října 2013 v 8:50 | Terybery |  NOVINKY
Ahoj, strašně dlouho jsem se vám neozvala, co ? :P
Tak že teďka bych to ráda naravila tím, že vám sem dám pár novinek. :) Začnu těmi negativními, ať můžu článek zakončit něčím pěkným.

- Mamka dala v její nové práci výpověď
- Taťka byl měsíc v Dubaji a na baráku nazastavil vodu, pokazilo se čerpadlo a praskla nějaká trubka, tak že můj pokočíček a všechno pod ním je rozbombardované. Nyní v pokoji nemám žádnou podlahu a mám seškrábané zdi. Modely a všechny moje věci to naštěstí přežily. :)
- Strejda odjel na půlroku do Afghanistánu.
- Jedna strana prarodičů dle všeho zapomněla na moje narozeniny.
- Do konce roku nejspíš nepřibude žádný nový model- šetřím na vánoční dárky, ale nejspíš na vánoce nějaké dostanu.

A teď to dobré. :)

- Od rodičů jsem k narozeninám dostala svoji vysněnou zrcadlovku- Canon EOS 1100D. Sice to není to úplně nejlepší na trhu, ale mě dokonale do začátků stačí. :)
- Angee ( můj pes ) je už při cvvičení o hodně víc akčnější. Když jsem s ní trénovala o prázdninách, tak bylo vidět, že to chce mít co nejrychlej za sebou a teď jí to dle všeho strašně baví. Vždycky, když jdeme kolem nějaké odbočky ke cvičáku, tak se tam snaží zabočit. :) Mám z ní obrovskou radost. :)
- Minulé úterý u koní místo trenérky zaskakovala její dcera Saša, tak že nám rozdělila koně ona a mi si nemohly vybrat jinak. Já samozdřejmně dostala Lacy. Práce ze země- super, dokonce se mi ji podařilo olonžovat na první pokus a ani si ze mě nedělala srandu, to samé další cviky. Potom jsme už šli jezdit a já si myslela, že jak si sednu do sedla, tak hnedk budu mít po idilce, ale ne. Lacy byla hbitá a pozorná, dokonce se jí ani nechtělo zdrhat do středu jízdárny, jak si to se mnou většinou dovolovala. Akorát teda na samostatný cvaj ma půlce jízdárny, jsem Saši řekla, jestli by nás nemohla dát na lonž, protože Lacy si z toho cvalu ráda odchází do pryč za ostatními koňmi a v tu chvíli jí je celkem jedno co jí jezdec přikazuje. Tak e prostě super den u koní, ale stejně se už těším na další hodinu s "mojí" milovanou rozmazlenou Aprilkou. :33

Tak a už dost kecání, tady máte nějaké fotky s mím novím foťáčkem. :) Na nějaké vám tady hodním pouze odkaz na Flickr.com. ( vážně super aplikace, ani ty fotky odtamtud nedovolí stáhnout :)